Bloggreceptboken
Idag släpps andra upplagan av Bloggreceptboken och jag har fått den stora äran att tillsammans med 19 andra duktiga bloggare bidra med recept, så från och med i dag kan du ladda ner din egna Bloggreceptbok på Bloggreceptboken.se.
Årets Bloggreceptbok är skapad på temat ”Något köpt något lagat”, detta för att underlätta i vardagen för de som vill kunna äta god vällagad mat även på en vardag.
Mitt bidrag är Fish n’ bake, trinibagonska fiskburgare, receptet hittar du i Bloggreceptboken på sidan 28-29.
‘
Hurra! Vad roligt att få vara med, grattis!
Nedladdad och laddad! Oj, vad mycket fina recept. Och dina sidor och ditt recept är helt underbart (inte ett dugg partisk av det faktum att jag följer dig :-)) Vad kul att få ha varit med, grattis till en superfin medverkan!
Kram lotta
Grattis!
Den ska skivas ut i smyg vid tillfälle 🙂
HURRAAA!!! Grattiis!
Ja, hipp hipp hurra! Så skönt att du fick till bilden till sist, vi blev lite oroliga där en stund:) Fiskburgarna står på ”to-do-listan”!
Hurra! Nu sova i en vecka. Grymt recept!
Ja hurra för fasen! 😉
Superduperfin bok, bra jobbat!
Katarina: Ja, jätteskoj!
Lotta: Tack fina!
LiLo: Hahaha, smyg på du bara!
Phille: Ja, h-u-r-r-a!
Mårtensson: Bilderna ja, hua, men man lär så länge man lever 🙂
Fredrik: Grymt bra jobbat, jag förstår om ni är trötta nu!!
Kim: Killarna har verkligen gjort ett bra jobb, och Helena med layouten!
Snyggt, ska genast ladda hem!
Självklart nedladdad och lusläst! Hela boken är så bra och ursnygg. Mycket stolt och lite avis 😉
Hurra för fina Moma!! Stort grattis, jättekul verkligen 🙂 har laddat ner den men ännu ej läst ordentligt. Njut nu av din semestervecka!
(Självklart får och ska du fråga en massa när du är tillbaks från din resa, hoppas du hittar mycket indiskt!)